Prekių krepšelis

Viso prekių: 0

Duomenų apsauga

Pirkdami "Vyno meka" el. parduotuvėje galite jaustis saugiai, kadangi visi vartotojų pateikti duomenys saugomi nuo trečiųjų asmenų. Jūsų pasitikėjimas mus įpareigoja, užtikrinti kuo griežčiausią apsaugą. "Vyno meka" saugo pateiktus duomenis ir naudoja juos tik tiesioginiam užsakymų vykdymui. Mes griežtai atmetame galimybę, kad Jūsų duomenys bus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina vykdant Jūsų užsakymą!
 
Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus serveris su SSL-technika (Secure Socket Layer) ir 128 baitų kodavimu. Tokiu būdu Jūsų duomenys saugiai ir pašaliniams asmenims neįskaitomu formatu perduodami tiesiogiai mums.
 
Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Duomenų apsaugos įstatymo (BDSG) ir Elektroniniu būdu perduodamų duomenų apsaugos įstatymo (TDDSG) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys naudojami išskirtinai aiškiems tikslams ir saugomi ne ilgiau, nei tai būtina.
 
Mes jokiu būdu neperduodame Jūsų asmeninių duomenų: vardas pavardė, gyvenamosios vietos, telefono numerio ir el. pašto adresą tretiesiems asmenims, išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius mūsų partnerius, teikiančius paslaugas, kuriems šie duomenys yra būtini. Tačiau ir tokiais atvejais jiems pateikiami tik minimalūs būtini duomenys.
 
Atsakingas asmuo už duomenų tvarkymą, visus nenaudojamus asmens duomenis sunaikins, kai duomenys bus nebereikalingi jų tvarkymo tikslams. Jei užsakovas nesinaudos savo asmens duomenimis ilgiau kaip 365 dienas jo asmens duomenys bus sunaikinti.
 
Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti (Asmuo turi teisę būti pamirštas). Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus el. paštu info@vynomeka.lt, faksu arba siųskite mums laišką iki pareikalavimo paštu.
 
Šioje parduotuvėje informacija apie Jūsų prekių krepšelio turinį išsaugoma (Cookies), ir užsisakinėjant kitą kartą, juos galite vėl peržiūrėti. Norint užsiregistruoti arba užsisakyti prekių, mums reikalingi kliento duomenys. Jei jūs jau esate klientė/-as, galite prisijungti labai paprastai - tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Saugomų duomenų dėka Jums nebereikia kaskart vėl iš naujo pildyti formuliaro. Pasirinkta naršyklė (Browser) programa Jūs galite patys administruoti savo duomenis ir jei norite, juos užblokuoti.