Prekių krepšelis

Viso prekių: 0

Informacija klientui

PARDAVĖJO TAPATYBĖ IR ADRESAS
 
Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su UAB "Mineraliniai vandenys ir alus", J.Jasinskio g. 16, Vilnius. Daugiau informacijos apie pardavėją rasite skyrelyje "Apie mus".
 
Užsakymas
Minimalus užsakymas 50,00 €;
Išsirinkę pageidaujamą produktą, tiesiog spauskite mygtuką "PREKIŲ KREPŠELIS" ir šis produktas bus įdėtas i Jūsų prekių krepšelį. Bet kuriuo metu, paspaudę mygtuką "PIRKTI", galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Paspaudę mygtuką "PAŠALINTI", bet kuriuo metu pasirinktus produktus vėl galėsite išimti iš prekių krepšelio. Jei nusprendžiate pirkti prekes, esančias prekių krepšelyje, spauskite mygtuką "PRISTATYMAS".
Tuomet Jūsų paprašys įvesti asmeninius duomenis ir pasirinkti mokėjimo būdą bei patvirtinti, kad susipažinote su kliento informacija. Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą arba, paspaudę mygtuką "UŽSAKYTI", patvirtinti užsakymą.
 
Sutarties sudarymas
Paspaudę mygtuką "Siųsti Užsakymą - "UŽSAKYTI", Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Jūs gaunate patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gaunate prekes.
Sutarties tekstas yra išsaugomas. Jūs bet kuriuo metu šiame puslapyje galite pasitikslinti sutarties sąlygas. Konkrečius Jūsų užsakymo duomenis galite rasti paspaudę nuorodą "PIRKIMO SUTARTIS".
 
Kainos
Čia nurodytos kainos yra galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymų numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis. Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo.
 
Depozitas
Pagal „Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymą“ gėrimų metalinėms, plastikinėms ir stiklinėms pakuotėms (tarai), kurių talpa didesnė negu viena dešimtoji litro, bet mažesnė negu trys litrai, taikomas 0,10 eur užstato (depozito) mokestis. Užstato (depozito) mokestis taikomas tik toms prekėms, kurios pažymėtos specialiais vienkartinės ir daugkartinės taros užstato ženklais.
Prekės, kurios turės prierašą "Depozito mokestis", papildomai bus taikomas 0,10 eur užstato (depozito) mokestis.
 
Pristatymo išlaidos
Visas prekes Jums pristatysime nemokamai. Tai dar viena priežastis, kodėl apsimoka pirkti "Vyno meka" elektroninėje parduotuvėje!
Pristatymo vieta:
      Užsakymas pristatomas registracijoje nurodytu adresu;
      Užsakymas gali būti pristatytas į reikiamą vietą, suvedus informacija PRISTATYMAS (papildoma informacija).
 
Atsiskaitymo būdai
Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus: išankstinis apmokėjimas, bankinis debetinis nuskaičiavimas, atsiskaitymas kreditine kortele (Mastercard arba Visa), apmokėjimas pavedimu, pagal pateiktą sąskaitą faktūrą. Daugiau informacijos pirkimo pardavimo sutartyje Nr.5.
 
Pristatymo terminai
Prekė Vilniaus rajone pristatoma Pirkėjui iki sekančios darbo dienos pabaigos. Kliento pageidavimu galima susitarti ir dėl ankstesnio arba vėlesnio tiekimo laiko. Kituose rajonuose prekės pristatomos pagal šalių susitarimą.
 
Atšaukimo, grąžinimo teisė
Užsakymą galite atšaukti, rašytine forma (pvz., laišku, faksu, elektroniniu paštu nurodytu kontaktiniu el. pašto adresu). Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku išsiųsti atsisakymą pirkti prekes.  Grąžinimo teisė negalioja prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktas specifikacijas, jei pasibaigęs ar besibaigentis prekių galiojimo terminas, jei prekių ar paslaugų būklė pablogėjusi ne dėl pardavėjo kaltės.
 
Kokybė
Jei pastebėjote, kad prekė nėra kokybiška, pasirinktinai kliento pageidavimu ši prekė pakeičiama arba grąžinama.
 
Klientų aptarnavimo centras
* Faksas: +370 5 2100061; 
* Telefonas: +370 5 2786307; +370 5 2786037;
* El. paštas: info@vynomeka.lt; n.matuzonis@vynomeka.lt; n.liubinas@vynomeka.lt;   
Galite i mus kreiptis telefonu nuo pirmadienio iki penktadienio 8.30 - 17.30 val.