Grindų ploviklis Tulpe Delicate 5 l

 • Grindų ploviklis Tulpe Delicate 5 l

  Grindų plovimo priemonė 

  Valymo priemonės
  Interjero valikliai
 • Tulpe Delicate grindų plovimo priemonė, silpnai putojanti, kuri specialiai sukurta naudoti grindų plovimo mašinose, taip pat tinka vieno disko šveitimo mašinoms ir rankiniam plovimui. Efektyviai šalina stiprius nešvarumus, purvą ir riebalus nuo visų vandeniui atsparių grindų (išskyrus neapsaugotą medį). Palieka gaivų kvapą. 

  Rankinis plovimas: minimalus - 50 ml į 10 l vandens (0,5 % / 1:200), didinant koncentraciją iki 5 % stipriems nešvarumams. Įpilti priemonę į kibirą su vandeniu, paskleisti tirpalą, leisti pareaguoti, jeigu reikia, surinkti nešvarų tirpalą. Geriausiam rezultatui pasiekti naudoti kartu su mikropluošto pašluostėmis.
  Grindų plovimo mašina: naudoti Tulpe Delicate 100 - 200 ml į 10 l vandens (1 – 2 %). Įpiltį priemonę į mašinos rezervuarą, paskleisti tirpalą, pašveisti ir surinkti nešvarų tirpalą. Nenaudoti didesnės nei 1 % koncentracijos tirpalo ant grindų, dengtų plėvelėmis.
  Informacija apie saugų naudojimą
  Pilna saugaus naudojimo ir šalinimo instrukcija yra pateikiama produkto Saugos Duomenų Lapuose. Laikyti originaliame įpakavime. Sandėliavimo patalpose turi būti palaikoma ne žemesnė kaip 0°C temperatūra ir ne aukštesnė kaip +35°C temperatūra. Nenaudoti ant vandeniui jautrių grindų, pavyzdžiui, neapsaugoto medžio. Patikrinti, ar priemonė tinka valomiems paviršiams. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime