Grindų ploviklis Tulpe Forward 5 l

 • Grindų ploviklis Tulpe Forward 5 l

  Stipraus poveikio šarminis grindų valiklis 

  Valymo priemonės
  Interjero valikliai
 • Stipraus poveikio šarminė grindų plovimo priemonė, kuri specialiai sukurta naudoti grindų plovimo mašinose, taip pat tinka vieno disko šveitimo mašinoms ir rankiniam plovimui. Sudėtyje esančios paviršiaus aktyvios medžiagos sumažina plovimo tirpalų paviršių įtempimą ir padidina plovimo tirpalų efektyvumą, silpnai putoja, greitai veikia. Efektyviai šalina stiprius nešvarumus, purvą ir riebalus nuo visų vandeniui atsparių grindų (išskyrus neapsaugotą medį). Idealiai tinka viršutinio plėvelės sluoksnio pašalinimui, gerai emulguoja.
  Naudojimo instrukcija. Rankinis plovimas: 50 ml į 10 l tirpalo (0,5% / 1:200), didinant dozavimą iki 5% stipriems nešvarumams pašalinti. Priemonę įpilti į kibirą su vandeniu, paskleisti tirpalą, leidžiant pareaguoti (neleisti išdžiūti), šveisti ir surinkti nešvarų tirpalą.
  Grindų plovimo mašina: 50 – 200 ml į 10 l tirpalo (0,5 – 2%). Priemonę įpilti į mašinos rezervuarą, paskleisti tirpalą, leidžiant trumpai pareaguoti (neleisti išdžiūti), pašveisti ir surinkti nešvarų tirpalą. Esant reikalui, kai reikia plauti sudėtingus paviršius (betonines grindis ir pan.), plovimo priemonės koncentraciją galima padidinti iki 50 – 100 %.
  Viršutinio plėvelės sluoksnio pašalinimas: 200 ml į 10 l tirpalo (2%). Priemonę įpilti į kibirą su vandeniu ar mašinos rezervuarą, paskleisti tirpalą, leidžiant pareaguoti 5 minutes, šveisti ir surinkti nešvarų tirpalą. Po plovimo grindis nuskalauti švariu vandeniu.
  Informacija apie saugų naudojimą
  Pilna saugaus naudojimo ir šalinimo instrukcija yra pateikiama produkto Saugos Duomenų Lapuose. Laikyti originaliame įpakavime. Sandėliavimo patalpose turi būti palaikoma ne žemesnė kaip 0°C temperatūra ir ne aukštesnė kaip +35°C temperatūra. Nenaudoti priemonės ant šarmams ir vandeniui jautrių paviršių. Nedelsiant nuvalyti tirpalu aptaškytus paviršius, jautrius šarmams, drėgna pašluoste. Patikrinti, ar priemonė tinka valomiems paviršiams. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime