Grindų ploviklis Tulpe Power 5 l

 • Grindų ploviklis Tulpe Power 5 l

  Augalinio aliejaus ir riebalų valymo priemonė 

  Valymo priemonės
  Interjero valikliai
 • Tulpe Power yra stripiriai šarminis grindų ploviklis, skirtas restoranams, virtuvėms, maisto pramonei ir t.t. Greitai veikia bei didelė emulgavimo galia, silpnai putoja. Tinkama naudoti grindų plovimo mašinose ir su siurbliais tirpalui siurbti. Tinka naudoti rankiniam grindų plovimui.

  Naudojimo instrukcija:
  Minimalus dozavimas: 100 ml Tulpe Power į 10 l (1%, 1:100). Koncentraciją didinant iki 5%, reikėtų leisti ilgiau pareaguoti stipriems nešvarumams pašalinti. Grindų plovimo mašinos: naudoti nuo 100 ml iki 200 ml į 10 l tirpalo (1 – 2%)
  Rankinis plovimas: įpilti priemonės Tulpe Power į kibirą su vandeniu ir paskleisti tirpalą. Leisti pareaguoti, pašveisti ir surinkti nešvarų tirpalą.
  Automatinis plovimas: įpilti priemonės Tulpe Power į vandens rezervuarą ir paskleisti tirpalą. Leisti trumpai pareaguoti ir surinkti nešvarų tirpalą. Naudoti netiesioginį metodą dideliems užterštumams: šveisti grindis nesusiurbiant, leidžiant tirpalui pareaguoti 5 – 10 min., tada šveisti dar kartą ir tuo pat metu siurbti nešvarų tirpalą.
  Informacija apie saugų naudojimą:
  Pilna saugaus naudojimo ir šalinimo instrukcija yra pateikiama produkto Saugos Duomenų Lapuose. Laikyti originaliame įpakavime. Sandėliavimo patalpose turi būti palaikoma ne žemesnė kaip 0°C temperatūra ir ne aukštesnė kaip +35°C temperatūra. Laikantis rekomenduojamų naudojimo salygų, Tulpe Power yra tinkama naudoti paviršiams, paprastai sutinkamiems virtuvėse, tačiau vengti šarmams jautrių paviršių, nenaudoti ant aliumininių paviršių.  

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime