Indaplovių tabletės Somat All in 1 80 vnt

 • Indaplovių tabletės Somat All in 1 80 vnt

  Indaplovių tabletės 80 vnt

  Valymo priemonės
  Indaplovėms
  Kilmės šalis
  Vokietija
 • „Somat All-in-One“ – puikiai išplauna indus net ir žemoje temperatūroje, be to, indai nepriekaištingai spindi! Šalina net ir sunkiai įveikiamus likučius ir nešvarumus, tokius kaip arbatos ar kavos dėmes bei užtikrina puikius plovimo rezultatus net ir 40° laipsnių temperatūroje. Kartu su druskos ir skalavimo skysčio priemonėmis, „Somat All in One“ gaminys padeda apsaugoti stiklą nuo stiklo korozijos. Deimantinio švarumo indai be jokių pastangų, bet gera savijauta rūpinantis gamta.

  Sudedamosios dalys: 5-15% balinančios medžiagos deguonies pagrindu, fosfonatai, polikarboksilatai; < 5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos. Kitos medžiagos: kvapiosios medžiagos, Citral, Benzyl alcohol, Limonene, enzimai.

  Naudojimo instrukcija:
  1. Nuimkite apsauginę plėvelę. 2. Įdėkite tabletę tiesiai į indaplovės ploviklio dozavimo skyrelį. 3. Nedėkite tabletės į įrankių krepšelį. Nedėkite tabletės į druskos skyrelį. Somat All in 1 užtikrina nepriekaištingą plovimo rezultatą net jeigu dega skalavimo skysčio ar druskos kontrolinė lemputė. Abiem atvejais priemonė atlieka tiek skalavimo skysčio, tiek vandens minkštiklio funkcijas. Druską ar skalavimo skystį visuomet galima naudoti papildomai. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime