Kava The Mood Colombia 250 g

  • Kraunamos nuotraukos
  • Šiek tiek kitokia ir ypač daug komplimentų susilaukianti šokoladinio, grūdinio bei riešutinio skonio pripildyta Kolumbijos kava nepalieka dvejonių. Kolumbijoje augančios kavos uogos gauna idealias sąlygas ne tik dėl klimato, bet ir dėl pačių plantacijose dirbančių žmonių atidumo. Kiekviena uoga (o gamintojų Kolumbijoje yra apie 600 000) kruopščiai prižiūrima ir skinama tik rankomis, todėl pupelių kokybė yra itin gerai vertinama visame pasaulyje. Rūšinė 100% arabika.

    Tai rūšinė kava, kuri vertinama 93 ir daugiau balais iš 100 galimų. Pupelės atrinkto dydžio ir lengvai skrudinamos. Kava skrudinama ir pakuojama Lietuvoje, taigi ji vartotoją pasiekia visada šviežia ir aromatinga.

    Parinkta kraft tipo pakuotė, kuri nevirsta ir lentynoje stabiliai stovi bei gražiai žiūrisi. Pakuotėse beždžionėlės yra surastos tos, kurios gyvena šiai dienai tuose regionuose iš kur ir yra kava. Jos buvo perpieštos bei uždėtos skrybėlės, nes tai yra rūšinė/premium kava. Šis kavos pakuotės dizainas laimėjo auksą didžiausiame pasaulyje dizaino konkurse „A’Design Award & Competition 2018“.