• Kombucha Acala Magic Symphony 1,5 l

  Gėrimas Kombucha iki 1,2 % (Depozito mokestis 0,10 eur)   

  Kategorija
  Kombucha
  Kilmės šalis
  Lietuva
 • Įsimintinos akimirkos su šeima, draugais, nesibaigiantis juokas ir šilti apkabinimai. Ramios vakarienės ir linksmybių kupini pokalbiai. Mes tikimės, kad šių metų žiemos šventės jums dovanos magiškiausią prisiminimų muziką, o dabar skoniais kviečiame pasiklausyti magiškos ACALA šventinės simfonijos.

  Allegro (greita dalis) – bėgantis, skubantis ir niekada nestovintis vietoje šaltinio vanduo niūniuoja greitąją melodiją. Su didžiule jėga irdamasis pirmyn, jis mums dovanoja geriausias savo savybes.
  Lento (rami, lėta dalis) – ramioji simfonijos dalis tęsiasi prasiskleidžiant „Keemun“ arbatos lapeliams. Lėtai, lyg pirmieji rusenantys dūmai kildami į dangų skleidžiasi subtilios gėliškos bei medienos natos, peraugdamos į švelnią kakavą bei elegantišką marcipaną.
  Scherco (charakteringa, žaisminga dalis) – charakteringąją dalį pradeda netikėtas papajos vaisius su šventiniais prieskoniais, imbieru, gvazdikėliais, kuris grodamas žaismingas natas, skoniui suteikia pietietiškos šilumos ir ryškaus temperamento, kurio taip trūksta žiemą.
  Allegro (greita dalis) – ir pabaigai užgroja gaivus raudonųjų uogų maršas, dovanodamas plačią skonių įvairovę.