Saldainiai Didžiųjų Kunigaikščių Pagundos 110 g

 • Kraunamos nuotraukos

  Saldainių rinkinys

  Tipas
  Saldainiai dėžutėje
 • Didžiųjų Kunigaikščių pagundos – lyg šokis tarp auksinių istorijos eilučių ir vilionės paliesti tai, ką vadinome karališku skoniu. Valdovų praeitis byloja ne tik apie pergales, bet ir puotų akimirkas, kuriose lyg brangakmeniai pažirdavo patys įvairiausi skanėstai... Rinkinys sukurtas remiantis Valdovų rūmų muziejaus darbuotojų surinkta medžiaga apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių virtuvės kultūrą. Rinkinio pakuotės dizainas atkartoja 465 g svorio šokoladinių saldainių rinkinio DIDŽIŲJŲ KUNIGAIKŠČIŲ PAGUNDOS dėžutės dizainą. Rankų darbo šokoladinių saldainių rinkinys mažoje elegantiškoje dėžutėje – puiki suvenyrinė dovana kiekvienam! Rinkinyje rasite šokoladinius saldainius su šiais įdarais: baltojo šokolado ir džiovintų slyvų įdaru, lazdynų riešutų kremo įdaru su lazdynų riešutais, mangų tyrės ir baltojo šokolado kremo įdaru, pagardintu šafranu, migdolų įdaru.

  Alergenai: soja, pienas ir jo produktai, migdolai, lazdynų riešutai. Gali būti glitimo, kiaušinių, žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.

  100 g maistinė vertė:

  Energinė vertė: 2193 kJ / 526 kcal
  Riebalai: 34,6 g
  --Iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių: 19,5 g
  Angliavandeniai: 48,4 g
  --Iš kurių: cukrų: 43,8 g
  Baltymai: 5,3 g
  Druska: 0,12 g

  Šokolado laikymo sąlygos: laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.