Saldainiai Didžiųjų Kunigaikščių Pagundos 465 g

 • Kraunamos nuotraukos

  Saldainiai Didžiųjų Kunigaikščių Pagundos 465 g

  Saldainių rinkinys

  Tipas
  Saldainiai dėžutėje
 • Rinkinys sukurtas remiantis Valdovų rūmų muziejaus darbuotojų surinkta medžiaga apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių virtuvės kultūrą. Nors šokolado tuo metu Europa dar neturėjo, tačiau šio rinkinio saldainių įdarai atspindi valdovų valgymo tradicijas ir papročius. Rinkinyje rasite: karūnos formos šokolado (70 proc. kakavos sausųjų medžiagų) plytelę, saldainius su lazdynų riešutų, karčiojo šokolado ir midaus, kriaušių, cinamono ir gvazdikėlių, migdolų, šokolado ir razinų, aitriųjų paprikų, šafrano, medaus ir imbiero, medaus ir cinamono, migdolų ir vaflių, vyno ir baltojo šokolado kremo įdarais bei prancūziškas Griottines vyšnias su karčiuoju šokoladu. Saldainių rinkinys sukurtas bendradarbiaujant su Nacionaliniu muziejumi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmais. Pirkdami šį saldainių rinkinį Jūs remiate Nacionalinį muziejų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus.

  Alergenai: soja, pienas ir jo produktai, kiaušiniai ir jų produktai, lazdynų riešutai, karijos, migdolai. Gali būti žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.

  100 g maistinė vertė:

  Energinė vertė: 2081 kJ / 490 kcal
  Riebalai: 32,3 g
  Iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių: 16,9 g
  Angliavandeniai: 46,6 g
  Iš kurių: cukrų: 40,8 g
  Baltymai: 4,7 g
  Druska: 0,03 g

  Šokolado laikymo sąlygos: laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.