Saldainiai Vasario 16-osios Lietuva 465 g

 • Saldainiai Vasario 16-osios Lietuva 465 g

  Saldainių rinkinys

  Tipas
  Saldainiai dėžutėje
 • Įspūdingą, dviejų aukštų rinkinį sudaro net 12 skirtingų skonių šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: karamelės ir pieninio šokolado, mėtiniu, lazdynų riešutų ir smulkintų kakavos pupelių, alaus, šampaniniu, sūrio ir kvapiųjų mandarinų, mangų tyrės ir pieninio šokolado kremo įdaru, pagardintu šafranu, lazdynų riešutų, karameliniu su vyšnių gabalėliais, braškių, vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo bei šokoladine Lietuvos žemėlapio formos figūra. Suvenyrinis šokoladinių saldainių rinkinys „Vasario 16-osios Lietuva“ – sukurtas su pagarba Lietuvos istorijai!

  Alergenai: Soja, pienas ir jo produktai, kiaušiniai ir jų produktai, glitimo turintys javai, lazdynų riešutai, natrio metabisulfitas. Gali būti žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.

  100 g maistinė vertė:

  Energinė vertė: 2129 kJ / 510 kcal
  Riebalai: 32,8 g
  Iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių: 18,2 g
  Angliavandeniai: 47,5 g
  Iš kurių: cukrų: 43,6 g
  Baltymai: 5,8 g
  Druska: 0,4 g

  Šokolado laikymo sąlygos: laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.