Saldainių kolekcija Rūta Skonių kelionė 250 g

 • Kraunamos nuotraukos

  Šokoladinių saldainių rinkinys 

  Tipas
  Saldainiai dėžutėje
 • Išskirtinė „Rūtos“ šokolado meistrų saldainių kolekciją „Skonių kelionė“.

  Nepriekaištingai parinkti 5 skirtingų skonių saldainių įdarai kviečia į nepamirštamą skonių kelionę, kuri leis mėgautis ne tik aukščiausios kokybės šokoladu, bet ir atskleis išskirtinių įdarų atsiradimo paslaptis.

   „Rūtos“ šokolado meistrų linijos naujieną – rinkinį „Skonių kelionė“ sudaro 20 vnt. 5 skirtingų skonių rankų darbo šokoladiniai saldainiai: pieninio šokolado saldainiai su Rygos juoduoju balzamu ir kakavos įdaru (4 vnt.). juodojo šokolado saldainiai su Griottines vyšnia, brandinta likeryje (4 vnt.); pieninio šokolado saldainiai su alaus įdaru ir Griottines vyšnia; baltojo šokolado saldainiai su šampaniniu įdaru (4 vnt.); juodojo šokolado saldainius su vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo įdaru.

  Dėžutės viduje rasite knygelę „Skonių kelionė“, o joje – alkoholinių gėrimų, kuriais pagardinti saldainiai, atsiradimo istorijas. Galėsite sužinoti iš kokios šalies ar regiono kilęs kiekvieną saldainį pagardinantis ir papildantis gėrimas. Leiskitės į skonių kelionę su aukščiausios kokybės šokoladu ir pažinkite išskirtinių įdarų atsiradimo paslaptis.

  Alergenai: soja, pienas ir jo produktai, glitimo turintys javai, kiaušiniai ir jų produktai. gali būti glitimo, žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.

  100 g maistinė vertė:

  Energinė vertė:1769 kJ / 424 kcal
  Riebalai: 25.3 g
  Iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių: 15.4 g
  Angliavandeniai: 41 g
  Iš kurių: cukrų: 38 g
  Baltymai: 5.4 g
  Druska: 0.1 g

  Šokolado laikymo sąlygos: laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.