Saldainių Rūta kolekcija Šimtmečio istorija 550 g

 • Saldainių Rūta kolekcija Šimtmečio istorija 550 g

  Šokoladinių saldainių kolekcija 

  Tipas
  Saldainiai dėžutėje
  Kilmės šalis
  Lietuva
 • Šimtmečio patirtis ir meistriškas dėmesys detalėms sukuria laikui nepavaldžius skonius. Pristatome naujieną – išskirtinę „Rūtos“ šokolado meistrų rankų darbo saldainių kolekciją „Šimtmečio istorija“. Įspūdinga 21 rūšies rankų darbo šokoladinių saldainių, juodojo šokolado ir dražė kolekcija išdėstyta kaip saldumynų medis – tarsi ąžuolas, kuriame įprasmintas fabriko įkūrėjo A. Gricevičiaus talentas, tradicijų tęstinumas, vertybės, istorijos galia ir šeimos stiprybė. 36 vnt. šokoladinių saldainių su skirtingais įdarais simbolizuoja unikalaus saldumynų medžio vaisius, dražė saldainiai – žemę, o juodojo šokolado plytelė didingo medžio kamieną. „Rūtos“ šokolado meistrai kviečia paragauti ir nusikelti į įsimintiniausias praeities bei šiandienos atradimų akimirkas! Šioje dėžutėje rasite ne tik išskirtinio skonio saldainius, bet ir kvietimą dviem į šalia fabriko esantį „Rūtos“ šokolado muziejų. Čia galėsite susipažinti su beveik 4 tūkst. metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Šokoladinių saldainių kolekcija „Šimtmečio istorija“ – mėgstantiems istoriją ir šokoladą! 

  Alergenai: soja, pienas ir jo produktai, migdolai, lazdyno riešutai, glitimo turintys javai, kiaušiniai ir jų produktai. gali būti žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.

  100g maistinė vertė:

  Energinė vertė: 2276 kJ / 547 kcal
  Riebalai: 36.2 g
  Iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių: 17.2 g
  Angliavandeniai: 17.2 g
  Iš kurių: cukrų: 34.2 g
  Baltymai: 7.8 g
  Druska: 0.1 g

  Šokolado laikymo sąlygos: laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime