Šokoladinių saldainių kolekcija Lietuva 825 g

 • Šokoladinių saldainių kolekcija Lietuva 825 g

  Saldainių rinkinys 

  Tipas
  Saldainiai dėžutėje
  Kilmės šalis
  Lietuva
 • Lietuva – tai žemė, garsėjanti nuostabiais kraštovaizdžiais, lygumomis ir kalvomis, miškų didybe, ežerų gausa ir girių paslaptimi. Jau daugiau nei tūkstantį metų tariame vardą „Lietuva“, didžiuojamės savo skambia kalba ir toliau rašome šalies istoriją.

  Šokoladinių saldainių kolekcija „Lietuva“ sukurta būtent tam, kad reprezentuotų mūsų šalį. Būtent todėl šiame rinkinyje rasite net 27 išraiškingų skonių 72 rankų darbo šokoladinius saldainius. O dėžutės viduje – mini knygelę su saldainių fotografijomis ir saldainių pavadinimais, kuri leis patogiau išsirinkti skonį bei mėgautis šokoladu.

  Dar viena svarbi saldainių kolekcijos „Lietuva“ misija – prisidėti prie miškų atsodinimo ir CO2 emisijos mažinimo Lietuvoje. Bendradarbiaudami su „Nacionaliniu neliečiamojo miško paramos fondu“, už kiekvieną nupirktą šokoladinių saldainių kolekciją „Lietuva“ pasodinsime 1 medelį. Taip pat, saldainių kolekcijos viduje rasite knygelę apie Lietuvos miškus ir jų svarbą. Juk miškai – neatsiejama Lietuvos tapatybės dalis.

  Laikyti sausoje vėsioje vietoje (18±3) °C

  Gali būti KIAUŠINIŲ, ŽEMĖS RIEŠUTŲ ir kitų RIEŠUTŲ pėdsakų.


  Maistingumas 100 g
  Energinė vertė 2198 kJ/ 528 kcal
  Riebalai 34,3 g
  Iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių 18,1 g
  Angliavandeniai 47,7 g
  Iš kurių: cukrų 43,7 g
  Skaidulinės medžiagos 3,3 g
  Baltymai 5,4 g
  Druska 0,15 g
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime