• Traškus žemės riešutų kremas 350 g

  289
  390 Sutaupykite 101
  Pasiūlymas galioja iki 2022-05-31

  Pristatome per 1-3 d.d.

  Į krepšelį 

  Žemės riešutų kremas  

 • Pristatome „Rūtos“ šokolado meistrų naujieną – traškų žemės riešutų kremą! Riešutų kremas – skanėstas, kuris buvo sukurtas 1890 metais Amerikoje kaip mėsos baltymų pakaitalas. Pamėgtas daugelio amerikiečių ir populiarėjantis Europoje kremas gaminamas iš smulkiai sutrintų žemės riešutų. Traškus žemės riešutų kremas – maistingas, traškios tekstūros užkandis. Jis puikiai tinka su: košėmis, jogurtu, kepiniais, glotnučiais, blyneliais, vaisiais, duona ar trapučiu. Vartojimo rekomendacija: aliejaus išsiskyrimas iš riešutų yra natūralus reiškinys, todėl prieš vartojimą išmaišykite ir mėgaukitės!

  Sudedamosios dalys: žemės riešutai (100 %). daug skaidulinių medžiagų. baltymų šaltinis. nepridėta cukrų. be druskos. be palmių riebalų. produkto sudėtyje yra natūralių cukrų. vartojimo rekomendacija: aliejaus išsiskyrimas iš riešutų yra natūralus reiškinys, todėl prieš vartojimą išmaišykite ir mėgaukitės!

  Alergenai: žemės riešutai. gali būti kitų riešutų pėdsakų.

  100g maistinė vertė:

  Energinė vertė: 2622 kJ / 632 kcal
  Riebalai: 50 g
  Iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių: 5.5 g
  Angliavandeniai: 19.5 g
  -Iš kurių: cukrų: 6.6 g
  Baltymai: 25.9 g
  Druska: 0.2 g

  Šokolado laikymo sąlygos: laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.